Profesjonalizm
i precyzja już od 1989 r.

Wiadomości

budowa na medal

"Budowa na medal Pomorza i Kujaw 2016"

 Miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała w dniu 24 października nagrodę "Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2016" w kategorii budownictwo użyteczności publicznej/budownictwo inżynieryjne. Nagroda ta przyznana została za budowę linii tramwajowej do dzielnicy Fordon w Bydgoszczy.

Remont toru dojazdowego w Kopalni Wapienia w Krzeszowicach

Obecnie nasza firma prowadzi prace również w Krzeszowicach w Kopalni Wapienia "Czatkowice" Sp. z o.o. W zakres naszych prac wchodzi remont kapitalny odcinka toru dojazdowego wraz z remontem przejazdu na poziomie szyn, oraz balastowanie toru  na terenie bocznicy Zamawiającego, przy użyciu zespołu maszyn torowych (podbijarka toru samoniwelująca).

Przebudowa torowiska tramwajowego w ul. Marynarskiej w Warszawie wraz z przebudową sieci trakcyjnej oraz kabli trakcyjnych – odcinek od skrzyżowania z ul. Wołowską do pętli Służewiec.

30.08.2016

W dniu 26.08.2016 roku nasza firma podpisała umowę na wykonanie przebudowy torowiska tramwajowego oraz sieci trakcji tramwajowej w Warszawie na ul. Marynarskiej.

Zakres prac:

  • Przebudowa 1 555 mtp torowiska tramwajowego wraz z odwodnieniem - tor klasyczny na szlaku oraz nawierzchnia bezpodsypkowa na przejeździe i przystankach
  • Budowa czterech peronów przystankowych wraz z wyposażeniem
  • Budowa około 1,7 km sieci trakcyjnej półskompensowanej
  • Budowa kabli trakcyjnych

Wartość robót: 5,99 mln zł.

«« 1 2 3