Profesjonalizm
i precyzja już od 1989 r.

Wiadomości

Umowa w Łodzi podpisana

28 listopada 2017 r. została podpisana umowa na przebudowę zachodniego odcinka ul. Dąbrowskiego, w Łodzi. Prace rozpoczną się na początku przyszłego roku, a zakończą za niemal dwa lata. Kwota kontraktu z firmą Tor-Krak to prawie 50 mln zł brutto.

"TOR-KRAK" z najlepszą ofertą na przebudowę obiektu mostowego i torowiska w Zabrzu

27.10.2017 r. "TOR-KRAK" z najlepszą ofertą na  „Przebudowa obiektu mostowego nad potokiem Julka w Zabrzu wraz z torowiskiem do przejazdu przez ul. Stara Cynkownia w Bytomiu” – zadanie nr 6.3 w ramach realizacji Projektu: „Zintegrowany projekt modernizacji i rozwoju infrastruktury tramwajowej w Aglomeracji Śląsko-Zagłębiowskiej wraz z zakupem taboru tramwajowego”- Etap I, przewidzianego do współfinansowania przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

Umowa z Tramwajami Warszawskimi Sp. z o.o. podpisana

W dniu 7.09.2017 zostałą podpisana umowa na "Wymianę słupów trakcyjnych i trakcyjno-oświetleniowych wraz z remontem sieci trakcyjnej w ul. Marymonckiej w Warszawie". Termin zakończenia zadania to 31 grudnia 2018r a kwota inestwycji wynosi ok. 7 mln zł brutto.

Przebudowa ul. Dąbrowskiego w Łodzi

Sześć firm złożyło oferty w przetargu na przebudowę ul. Dąbrowskiego między Rzgowską a Podgórną wraz z linią tramwajową. Najkorzystniejszą propozycję złożył "Tor-Krak" na kwotę 49 888 800 zł brutto.

 

Podpisana Umowa na budowę Szybkiego Tramwaju na północ Krakowa

w dniu 22 maja 2017 r. podpisano umowę na realizację linii tramwajowej z osiedla Krowodrza Górka do Górki Narodowej. Koszt inwestycji wyniesie 326 mln 225 tys. zł. Przetarg wygrało konsorcjum Przedsiębiorstwo Usług Technicznych INTERCOR i Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK.

 

Budowa linii tramwajowej do Górki Narodowej

 

10 marca 2017 r. Krakowski ZIKiT wybrał wykonawcę na projekt i budowę linii tramwajowej z osiedla Krowodrza Górka do Górki Narodowej. Zamówienia udzielono konsorcjum Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Intercor i Przedsiębiorstwu Inżynieryjnych Robót Kolejowych "Tor-Krak" Sp. zo.o.. Wartość inwestycji przekracza 326 mln zł.

W Krakowie powstanie nowa linia tramwajowa

Podpisanie Umowy

Podpisanie Umowy - remont torowiska w Rudzie Śląskiej

 

W dniu 16.02.2017 r. w siedzibie Tramwajów Śląskich S.A. w Chorzowie została podpisana umowa na modernizację torowiska tramwajowego w ciągu ul. Niedurnego w Rudzie Śląskiej. Zamawiającego reprezentowali członkowie Zarządu Spólki - Pan Tadeusz Freisler oraz Pan Bogusław Knapik, natomiast nasza firmę reprezentował Prezes Zarządu Wiesław Niedziela.

 

Przebudowa torowiska wzdłuż ul. Niedurnego w Rudzie Śląskiej

 

Z przyjemnością informujemy, że w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego: „Przebudowa infrastruktury tramwajowej wzdłuż ul. Niedurnego w Rudzie Śląskiej” w ramach realizacji Projektu: „Zintegrowany projekt modernizacji i rozwoju infrastruktury tramwajowej w Aglomeracji Śląsko-Zagłębiowskiej wraz z zakupem taboru tramwajowego - etap I”, przewidzianego do współfinansowania przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, wykonawcą zamówienia została wybrana nasza firma.

Wartość Robót:  4,8 mln zł  

Okres Realizacji: 8 miesięcy od daty podpisania umowy